Claude – Ecoutez-moi

Dziennikarz , 12 marca 2024

Autor międzynarodowych hitów „Ladada (Mes Dernier Mots)” i „Layla”, które zdobyły już prawie 70 milionów odtworzeń oraz podbiły listy przebojów w ponad 15 krajach, otwiera nowy rok piosenką „Écutez-moi”. 

Młody i energiczny Claude przebił się w 2022 roku za sprawą chwytliwego debiutanckiego singla Ladada (Mes Dernier Mots). Utwór zyskał ogromne uznanie – pokrył się platyną, zdobył 46 mln odtworzeń i zajął 1. miejsce zarówno na holenderskiej liście Top 40, jak i Top 50 na Spotify. Piosenka znalazła się wśród piątki największych holenderskich hitów wszech czasów. W 2023 roku „Ladada (Mes Dernier Mots)” był czwartym najczęściej odtwarzanym utworem na platformie streamingowe. Jego najnowszy singiel „Écutez-Moi” jest tym, czego możena się po nim spodziewać: świetną angielsko-francuską popową piosenką.

Jeśli chcesz, by Claude – Ecoutez-moi pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 03/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: