Coi Leray, David Guetta – Make My Day

Dziennikarz , 26 czerwca 2023Autorka hitów „Players”, „Bops” i „My Body” prezentuje wyczekiwany album „COI”.

Album „Coi” to wyczekiwany następca debiutanckiego „Trendsetter” z 2022 roku. Nowe wydawnictwo promowały single „Run It Up”, „Bops” oraz „My Body”, a najnowszy to „Make My Day” w duecie z Davidem Guettą. 2023 okazał się rokiem, w którym kariera Coi nabrała rozpędu. Wszystko za sprawą „Players”, który w Polsce ma już status złotej płyty, a w USA odznaczenie platynowe. Przed Leray bogate lato koncertowe: artystka zagra w Warszawie na Clout Festival, pojawi się także na takich imprezach jak Rolling Loud California, Austin City Limits, Summer Jam i wielu innych. Coi dołączyła także do Made in America JAY-Z oraz Moon Man’s Landing Kid Cudiego. Udzieliła głosu w kampanii „More Than Game” WNBA na sezon 2023 oraz współpracuje z marką FENDI by Marc Jacobs – artystka promuje letnią kolekcję kapsułową. Coi pojawiła się także na bestsellerowym soundtracku Metro Boomin „Spider-Man: Across the Spider-Verse” z utworem „Self Love”.

Jeśli chcesz, by Coi Leray, David Guetta – Make My Day pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: