Specjaliści Północnokaszubskiej Grupy Rybackiej pomogą przy wnioskach

Dziennikarz , 25 listopada 2019

Klëka Radia Kaszëbë 25.11.2019 12:55

Specjaliści Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej ruszają w teren. Tradycyjnie już przed naborem wniosków w konkursach o dofinansowanie odbędzie się cykl konsultacji w poszczególnych gminach powiatu puckiego.

Przez cały styczeń będzie można się w PLGR ubiegać m.in. o pieniądze na założenie i rozwój działalności gospodarczej. Jest też pula 2 i pół mln zł dla rybaków.

– Całą procedurę i wymagania w poszczególnych konkursach przybliżymy na spotkaniach w gminach i starostwie – mówi dyrektor biura Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej Daniel Lessnau.

Jutro specjaliści PLGR będą dyżurować w Pucku. Od 7:30 do 11:30 w MOKSiRze, a od 12:00 do 15:30 w Urzędzie Gminy Puck. W czwartek w podobnych porach będą czekać w starostwie powiatowym oraz Urzędzie Gminy w Kosakowie. W piątek Hel i Jastarnia, cykl zakończy się w przyszłym tygodniu w Urzędzie Gminy Krokowa.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: