Diljit X Sia – Hass Hass

Dziennikarz , 27 października 2023Dwoje cenionych i uwielbianych na całym świecie artystów, Sia i Diljit Dosanjh, połączyli siły z utalentowanym producentem Gregiem Kurstinem w przełomowym utworze zatytułowanym „Hass Hass”.

Dla Sii jest to pierwsza kooperacja z indyjskim artystą. Utwór „Hass Hass” dowodzi wszechstronności wokalistki, która bez problemu łączy kontynenty i gatunki. Na potrzeby singla, Sia weszła na kolejny poziom muzycznego warsztatu, opanowując pendżabski tekst i gładko splatając swój głos z wokalem Diljita. Ta przełomowa współpraca jest świadectwem uniwersalnego języka muzyki oraz połączenia, które rezonuje z ludźmi na całym świecie. Wpływ Diljita Dosanjha na świat muzyki jest niezaprzeczalny. Stał się pierwszym pendżabskim artystą, który wystąpił na festiwalu Coachella. Ma za sobą także koncerty w najróżniejszych miejscach na świecie, jak Toronto czy Sydney.

Jeśli chcesz, by Diljit X Sia – Hass Hass pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 10/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: