Dominik Dudek – Idę

Dziennikarz , 22 maja 2023


Zdobył serca słuchaczy wygrywając The Voice of Poland XIII oraz biorąc udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji. Teraz wydaje swoją debiutancką EPkę.

Debiutancki singiel Dominika Dudka “Be Good” okazał się hitem radiowym oraz streamingowym. Teraz artysta dzieli się nowymi piosenkami na swojej EPce “Ja śnię”. Album promuje singiel “Idę”, energetyczny gitarowy kawałek, zachowujący charakter debiutanckiego singla. “Idę to pozytywna piosenka, która pomaga znaleźć siłę do życia i do działania. Mam nadzieje, że jej pozytywny wydźwięk pozwoli każdemu ją znaleźć i po prostu iść przez świat uśmiechniętym. Do napisania piosenki skłoniły mnie trudne momenty, przez które przechodziłem i z których się otrząsnąłem, a w trakcie których szukałem właśnie takich piosenek jak Idę” – wspomina Dudek.

Jeśli chcesz, by Dominik Dudek – Idę pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: