Drenchill, Jorik Burema – Nina Nena

Dziennikarz , 8 września 2023Pierwsza współpraca tej dwójki w ciągu kilku miesięcy stała się hitem – „Starlight” liczy już ponad 28 mln streamów. Takiej siły nie można zignorować, dlatego Drenchill i Jorik Burema ponownie połączyli siły w singlu „Nina Nena”.

Drenchill ma już na koncie ponad 230 mln streamów oraz wiele złotych i platynowych nagród. W 2022 roku był najczęściej odtwarzanym artystą na Spotify z Portugalii. Singiel „Starlight” sporym sukcesem cieszył się zwłaszcza w Polsce – podobnie zresztą jak „Freed From Desire”, „Never Never” i „Forever Summer”, które dotarły na 1. miejsce listy przebojów Airplay. Niedawno podzielił się świetnym remiksem singla „Bailar Conmigo” Black Eyed Peas i Daddy Yankee. Holenderski wokalista, songwriter i producent Jorik Burema zgromadził dotąd ponad 20 mln streamów. Każda z jego chwytliwych piosenek cieszy się oryginalnym brzmieniem. Nie inaczej jest w przypadku „Nina Nena”.

Jeśli chcesz, by Drenchill, Jorik Burema – Nina Nena pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: