W krainie pieśni, opery i musicalu

Dworek Sierakowsikch [Sopot]


Zaplanuj wydarzenie
Data: 7 kwietnia 2024
Godzina: 18:00
Sprawdź dojazd : Dworek Sierakowsikch
Adres: ul. Józefa Czyżewskiego 12 Sopot
Program

Hospicjum Bursztynowa Przystań oraz Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na koncert charytatywny „W krainie pieśni, opery i musicalu”.

Wystąpi Joanna Gośniowska-Budzisz (sopran) przy akompaniamencie pianistki Marty Kur.

W repertuarze arie Mozarta, pieśni Chopina oraz utwory z najznakomitszych musicali.
Zapraszamy Serdecznie!

Joanna gośniowska Budzisz– jedna z finalistek programu Must Be The Music. Ukończyła Studio teatralno-wokalne Witolda Bielińskiego w Warszawie. W 2014 nagrała płytę „Arie i pieśni”. Uczennica Teresy Żylis-Gary oraz Aleksandry Chacińskiej. Koncertuje, śpiewa klasycznie i nie tylko, Występuje również z recitalem „W podróży sentymentalnej” gdzie zabiera publiczność w muzyczną podróż śpiewając utwory Hanny Banaszak, Ewy Bem czy Kabaretu Starszych Panów. Organizatorka koncertów charytatywnych, między innymi dla hospicjów oraz fundacji zajmujących się osobami w kryzysie bezdomności.

Marta Kur – Pianistka, pedagog. Doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie instrumentalistyka. Laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów muzyki kameralnej i fortepianowej – m.in. II nagrody i nagrody specjalnej za wyróżniającą interpretację utworu Johannesa Brahmsa na VI Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. J. Brahmsa w Gdańsku, III nagrody ex aequo na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Oleśnicy oraz szeregu nagród na młodzieżowych konkursach wykonawczych w Polsce.

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: