Kinga i Karolina Pruś

Fabryka Kultury [Reda]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 17 maja 2024
Sprawdź dojazd : Fabryka Kultury
Adres: Łąkowa 59 A Reda
Program

17- go maja w redzkiej Fabryce Kultury wystąpią Kinga i Karolina Pruś. To siostry z Trójmiasta, których przygoda z muzyką zaczęła się już w wieku 6 lat, a ich życie toczy się blisko niej nieprzerwanie. Mają na koncie wiele projektów muzycznych i współprac z wieloma wspaniałymi artystami rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej.

Od wczesnej młodości tworzą własną muzykę, co zaowocowało już podczas studiów na Akademii Muzycznej w Gdańsku wydaniem pierwszej płyty “Kłębek”, która została po części zarejestrowana w studiu Leszka Możdzera. W 11 utworach znajdujących się na pierwszym albumie zaznaczona jest inspiracja jazzem, soulem i szeroko pojętą alternatywą.

Tamten okres przyniósł wiele sukcesów w konkursach i festiwalach, a kolejnym krokiem było wydanie drugiego albumu “Dar” nakładem Mystic Production w kwietniu 2022 roku. Na krążku znajduje się 11 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Intrygujące teksty i kontrastowe emocje wyrażane bez kompromisów to muzyka, którą teraz na koncertach wykonują siostry Pruś.

Siostry przygotowują właśnie nowy, trzeci album, a premiera pierwszego singla będzie miała swój czas już 10 maja!

Start koncertu godzina 19.00. Bilety do kupienia stacjonarnie w recepcji Fabryki Kultury lub online: kupbilecik.pl 

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: