Koncert Steczkowska/Demarczyk & Royal Symphony Orchestra | 2 IV

Polska Filharmonia Bałtycka [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 2 kwietnia 2023
Godzina: 19:00
Sprawdź dojazd : Polska Filharmonia Bałtycka
Adres: Gdańsk
Program

Kwiecień w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku rozpoczynamy od mocnego muzycznego uderzenia. Na scenie pojawi się jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek Justyna Steczkowska z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra.

Artystka ruszyła w trasę koncertową poświęconą Ewie Demarczyk, legendarnej piosenkarce z nurtu poezji śpiewanej. Określana jako „Czarny Anioł” polskiej piosenki była jedną z największych legend muzcznych lat 60. i 70. Jak przyznała Steczkowska, poczuła, że „przyszedł czas, by stanąć twarzą w twarz z tym trudnym repertuarem i zrobić krok w swoim muzycznym rozwoju, przypominając ludziom o przepięknej polskiej poezji w muzyce i kulturze”.

Wokalistka zaprezentuje publiczności takie przeboje jak m.in.: „Grande Valse Brillante”, „Karuzela z Madonnami”, „Tomaszów”, „Jaki śmieszny”, „Garbus” oraz „Pocałunki”.

Gra świateł, słowa, piękna muzyka i przede wszystkim wielki wokalny kunszt – o tym wszystkim przekonają się słuchacze już 2 kwietnia o godzinie 19:00. Będzie to niezwykłe muzyczne spotkanie łączące pokolenia.

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: