LOR – koncert

Filharmonia Kaszubska [Wejherowo]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 12 czerwca 2024
Godzina: 19:00
Sprawdź dojazd : Filharmonia Kaszubska
Adres: Wejherowo
Program

LOR

 

Niesamowita dojrzałość to coś co wyróżnia Lor na scenie muzycznej.

Zespół na swoich koncertach porywa uczestników w emocjonalną podróż, która przeplata się muzycznie, jak i storytellingowo. Możemy śmiać się i płakać, ale z pewnością każdy z nas wyjdzie z tego koncertu spełniony.

Dziewczyny z Lor łączy niezwykłą więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce! Po sukcesie jesiennej trasy „Panny Młode” zespół ponownie wyrusza w Polskę i zawita swoich fanów w Krakowie (07.03.2024) oraz Warszawie (24.03.2024) w ramach koncertów „Poprawinowych”.

Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Chłopi” współpracując przy singlu „Zima – Nisko Słonko”.

Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem „Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

Lor to nie tylko zespół, to manifest dla tych, którzy szukają głosu dla swoich uczuć.

 

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: