Młode wilki polskiego stand-upu | 29 III

PIF PAF [Gdynia]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 29 marca 2023
Godzina: 19:00
Sprawdź dojazd : PIF PAF
Adres: Gdynia
Program

Świat stand-upu rozrasta się w zawrotnym tempie. Oprócz starych wyjadaczy na scenie pojawia się coraz więcej nazwisk, a część z nich zobaczymy 29 marca w gdyńskim PIF PAF-ie!

Dostajecie zatem niepowtarzalną szansę zobaczenia tego, jak rodzą się nowe gwiazdy, tytułowe
Młode Wilki – czterech zapaleńców i koneserów dobrej zabawy. Wśród nich:

Bartek Toczek – były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Tyje w standupowe doświadczenie, a chudnie, kiedy się śmiejecie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu „DIETOX”.

Roman Kostelecki – trzykrotnie występujący w COMEDY CENTRAL, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.

Kamil Maleszyk – reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest „cringe”.

Artek Kochanowski – ma 29 lat, pochodzi z miasta Warka. Stand-up uprawia od roku. W swoim dorobku ma już sporo sukcesów, większość negatywnych. Najczęściej żartuje ze swoich problemów w relacjach z innymi ludźmi.

Imprezę poprowadzi dwóch sprawdzonych gospodarzy. Ich z kolei przedstawiać nikomu nie trzeba. Wystarczy napisać – Tomasz Waber Waberski i Maciej Natan Miłaszewski. I wszystko jest już jasne.

Czterech MŁODYCH WILKÓW wystąpi dla Was w cenie JEDNEGO STAREGO. Bilety dostępne od 30 zł po przejściu w poniższy link. Bramy otwarte będą o 18:30, a wydarzenie dostępne jedynie dla osób 18+.

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: