Kabaret IMPROŁAJZERS – „Co w kinie?”

Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Gdańsku. [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 13 maja 2024
Godzina: 19:00
Sprawdź dojazd : Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Adres: ul. Łąkowa 1-2, budynek B Gdańsk
Program

13 maja 2024 (poniedziałek) o godz. 19:00 zapraszamy do sali koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku (ul. Łąkowa 1-2) na program kabaretowy pt. „Co w kinie?” w wykonaniu IMPROŁAJZERS.

Improłajzers – to grupa pełna indywidualistów (Joanna Kołaczkowska i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi, oraz Beata Różalska, Antoni Machoń i Michał Głowacki), których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.

„Co w kinie”?
Zapewne każdemu z Was zdarza się znudzonemu siedzieć w domu, przerzucać kolejne strony kolorowych pism i czytać przepisy na pieczeń wieprzową w pomarańczach. Po upieczeniu – zamiast szczęścia i dobrego smaku – czujecie gorycz pomarańczy. Bo wiadomo – biała, gruba skórka… I tak wsiąkło, że nawet tego co w środku, nie da się okroić i uratować. W strugach łez własnych, oraz łez głodnej gawiedzi, partnera lub partnerki życiowej, ciskającej z rozczarowania rybimi spojrzeniami, do głowy przychodzi Wam myśl: „A ciekawe… co w kinie?” Właśnie na to pytanie śpieszymy się odpowiedzieć! Zobaczycie wszystko to, co w kinie, i tym starym, i tym współczesnym – chcielibyście zobaczyć. Mnóstwo improwizowanych scen, kulisy życia sław, przegląd ciekawych postaci, śpiewane rozterki. To wszystko wydarzy się tylko raz, bo to publiczność danego spektaklu decyduje co w kinie zobaczy! I spokojnie, w kinie nikt nie wyciąga na scenę! To improwizowane, około 100-minutowe show, pełne zabawnych skeczy i piosenek. Improłajzers swoich widzów kocha, lubi, szanuje. Dlatego na finał pozwoli publiczności wyreżyserować i stworzyć zupełnie nowy film.

IMPROŁAJZERS
Show improwizowane pt. „Co w kinie?”
Data, godzina, miejsce: 13.05.2024 r. godz. 19:00,
Akademii Muzycznej w Gdańsku (ul. Łąkowa 1-2), budynek B

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: