Ruszaj w Bieszczady | 28 VI

Biblioteka Ratuszowa [Gdańsk-Orunia]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 28 czerwca 2022
Godzina: 17:30
Sprawdź dojazd : Biblioteka Ratuszowa
Adres: ul. Gościnna 1 Gdańsk-Orunia
Program

Tytuł: Ruszaj w Bieszczady! Jak zaplanować wymarzony urlop w Bieszczadach?

Wydarzenie: Turystyczne spotkanie z autorami przewodników po Polsce: Kasią i Maciejem Marczewskimi
Termin: 28.06.2022 r. o 17:30 w Bibliotece Ratuszowej, usz, ul. Gościnna 1
Kategorie: Patronat Radio Kaszëbë, Podróże, Turystyka, spotkanie  – WSTĘP WOLNY – .
Info: www.ruszajwdroge.pl 

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce  www.ruszajwdroge.pl, autorzy przewodników „Ruszaj w Bieszczady” i „Ruszaj na Kociewie Świeckie”, oraz Biblioteka Ratuszowa w Gdańsku-Oruni zapraszają na turystyczne spotkanie o magii Bieszczad.

Kasia i Maciej podpowiedzą jak zacząć turystyczną przygodę ze zwiedzaniem Bieszczad. Udowodnią, że Bieszczady to nie tylko urzekające krajobrazy widziane na połoninach. Magię Bieszczad tworzą także legendy o bieszczadzkich biesach i aniołach oraz opowieści o zakapiorach i bieszczadzkich kowbojach szukających w regionie ucieczki od dotychczasowego życia. 

Co zostało dziś z mitu o dzikich Bieszczadach? Czy Bieszczady to nadal idealne miejsce do wypoczynku i samotnych wypraw w góry? Co dziś przyciąga turystów w Bieszczady? Dlaczego tak wielu marzy o tym, aby rzucić wszystko i ruszyć w Bieszczady? Kasia i Maciej Marczewscy opowiedzą o największych atrakcjach turystycznych regionu. Wręczą też każdemu uczestnikowi sprawdzony plan 1-dniowych wycieczek idealnych na urlop w Bieszczadach. 

Opowiedzą też dlaczego zdecydowali się napisać książkę o Bieszczadach pt. „Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 14 dni w Bieszczadach” i jak ta książka stała się osobistym doradcą i przyjacielem setek turystów, którzy ruszyli z nią w Bieszczady. To jedyny taki przewodnik na polskim rynku: pięknie wydany, z kolorowymi zdjęciami, gotowymi do ruszenia w drogę planami wycieczek i opowieściami zachęcającymi do odkrywania regionu.

Po spotkaniu będzie można kupić przewodniki Kasi i Macieja Marczewskich: „Ruszaj w Bieszczady” ze sprawdzonymi pomysłami na 14 dni w Bieszczadach, „Ruszaj na Mazury”, oraz „Ruszaj na Kociewie Świeckie” z planem na 10 dni w mniej znanej, kujawsko-pomorskiej części Kociewia – w regionie, w którym dobrze zjesz i wypoczniesz. Można płacić kartą!

Current track

Title

Artist