Wystawa prac Piotra Górskiego

Chojnickie Centrum Kultury [Chojnice]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 24 czerwca 2024
Sprawdź dojazd : Chojnickie Centrum Kultury
Adres: Swarożyca 1 Chojnice
Program

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę rysunku zatytułowaną „Inspiracja może być kluczem do powstania nowego procesu twórczego” autorstwa Piotra Górskiego. 

Piotr Górski jest chojniczaninem, który tworzy pod pseudonimem Draks. Urodził się i mieszka w Chojnicach. Rysowanie jest jego największą pasją. Jest samoukiem, a jego specjalnością jest: ilustracja, rysunek, ilustracja książkowa i rysunek komiksowy. Ma własny styl i autorskie koncepcje, które są oryginalne i nieszablonowe. Główne obszary tematyczne, w których się porusza to: fantastyka, komiks, surrealizm, psychodelia, mroczna wyobraźnia, fantastyczna natura, a ulubione techniki: pisaki artystyczne, kredki, akwarela, tusz i pióro.

Jestem osobą specyficzną, skrytą i poważną, od czasu do czasu skorą do głupstw i żartów. Jestem szczery i nie lubię sztucznej atmosfery. Ukończyłem szkoły policealne. W wolnym czasie lubię wychodzić na spacery. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, zawsze mi towarzyszy i ma ogromny wpływ na moją pracę twórczą. Oprócz rysunku interesuję się m.in. przyrodą, terrarystyką, grafiką komputerową, sztuką, fotografią, historią II wojny światowej, literaturą.
 – opowiada artysta.

Wystawa czynna do 24 czerwca.
Wstęp wolny!

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: