Gdańsk jako “Zatoka szpiegów” – filmowcy kręcą zdjęcia, co dla kierowców oznacza utrudnienia

Dziennikarz , 8 maja 2023

fot. Radio Kaszëbë

Zaczęło się od ujęć w Oliwie, następne są: Śródmieście i Dolne Miasto. W Gdańsku filmowcy kręcą serial “Zatoka szpiegów”, co oznacza utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej.

Do środy planem filmowym będzie ulica Chlebnicka, zamknięta dla ruchu dziś i jutro. Na ulicy św. Ducha do jutra nie można się zatrzymywać, a jeździć nie będzie można przez cały wtorek, co wpłynie na trasę autobusu linii nr 100.  Następna w kolejce jest ulica Łąkowa, z zakazem zatrzymywania się jutro i zakazem ruchu w środę. Tu także warto zajrzeć na stronę Zarządu Transportu Miejskiego. Od środy do piątku mają być zamknięte ulice: Królikarnia, Chłodna, Reduta Dzik i Sempołowskiej.

Kręcona w Gdańsku „Zatoka szpiegów” to nowy serial Telewizji Polskiej w reżyserii Michała Rogalskiego. Fabułę oparto na wydarzeniach z pierwszych lat II wojny światowej. Przewidziano 9 odcinków.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: