Glockenbach, Ella Henderson – Lifeline

Dziennikarz , 4 sierpnia 2023Glockenbach i Ella Henderson prezentują wspólny utwór „Lifeline”. Singiel opowiada o osobie, bez której nie wyobrażamy sobie życia.

„Lifeline” stanowi kolejne przypomnienie, że Glockenbach to prawdziwi innowatorzy brzmienia i rewolucjoniści popu. Anonimowy kolektyw zyskał międzynarodowe uznanie oraz miano jednego z najbardziej ekscytujących niemieckich projektów electro. Do tej pory osiągnęli ogromny sukces w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a ich single „Redlight”, „Dirty Dancing” i „Brooklyn” zdobyły łącznie ponad 200 milionów streamów. Ten ostatni jest uważany za jeden z dziesięciu najlepszych niemieckich singli radiowych ubiegłego roku. W 2023 rok weszli wydając kolejny imprezowy hymn „YEAH” we współpracy z ClockClock, Joelem Corrym i Tenchi, który już w pierwszym tygodniu od premiery podbił listy przebojów. Brytyjska piosenkarka Ella Henderson zaimponowała swoim talentem podczas castingu do programu „The X Factor”. W 2012 roku debiutowała albumem „Chapter One”, na którym znalazł się singiel #1 „Ghost”. Od tamtej pory Henderson pracowała już nad wieloma projektami z takimi artystami jak David Guetta, Rudimental, Sigma, Ofenbach czy Kygo.

Jeśli chcesz, by Glockenbach, Ella Henderson – Lifeline pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: