James Hype, Kim Petras – Drums

Dziennikarz , 19 października 2023Autor wielkiego przeboju „Ferrari” (ponad 2 miliardy streamów) James Hype powraca z utworem „Drums”, w którym gościnnie pojawia się Kim Petras.

„Ferrari” zawojowało listy przebojów w mig i do tej pory może pochwalić się 24 odznaczeniami platynowej płyty na całym świecie (w Polsce potrójna platyna). „Drums”, duet z Kim Petras, także jest skazany na sukces. Utwór zawiera sampel kultowego przeboju Justina Timberlake’a „Like I Love You”. Tego lata James dał ponad sto koncertów, m.in. jako headliner Brooklyn Mirage i Tomorrowland Mainstage. Kontynuował też rezydenturę w Hi Ibiza z Davidem Guettą i Meduzą. James cieszy się już ponad 3 mln obserwujących, a zainteresowanie jego muzyką na TikToku znacznie przewyższa Davida Guettę i Joela Corry’ego. Pochodząca z Niemiec Kim Petras ma na koncie wiele sukcesów. Przez ostatni rok wielokrotnie słyszeliśmy ją w piosence z Samem Smithem – nagrodzony Grammy utwór „Unholy” zgromadził już 1,3 miliarda streamów na samym Spotify. W zeszłym miesiącu artystka podzieliła się nowym albumem „Problematique”.

Jeśli chcesz, by James Hype, Kim Petras – Drums pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 10/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: