Jutro konferencja w puckim hospicjum

Dziennikarz , 2 grudnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë, 2.12.2021, 7:55

Konferencję poświęconą opiece nad chorym niesamodzielnym organizuje jutro Puckie Hospicjum im. św. Ojca Pio. Dyskusję będzie można śledzić online.

To kolejny krok, by pomóc osobom zajmującym się chorym w zorganizowaniu codziennej opieki i zrozumieniu jego potrzeb. Przypomnę, że kompleksowe porady przygotowane przez hospicjum dostępne są na stronie bliskochorego.pl. Teraz pucka placówka zachęca do dyskusji zarówno opiekunów zajmujących się chorymi w domu jak i profesjonalistów – lekarzy, pielęgniarki, asystentów osób niepełnosprawnych. – Chcemy dotrzeć z pomocą do rodzin, których krewni nie mogą jej otrzymać bezpośrednio w Puckim Hospicjum – mówi jego dyrektor Anna Jochim-Labuda.

Konferencja „Człowiek w centrum zainteresowania, czyli bliskość w opiece nad niesamodzielnie chorym” odbędzie się jutro w godzinach 10:00 – 16:00. Linku do rejestracji można szukać na stronie Puckiego Hospicjum.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: