Kładka czy wiadukt? Pytają w Gdyni odnośnie planowanej inwestycji

Dziennikarz , 8 stycznia 2019

Kładka czy wiadukt? Pytają w Gdyni odnośnie planowanej inwestycji, która ma nad torami skomunikować Mały Kack i Karwiny. Konsultacje ogłoszono po tym jak część mieszkańców niechętnie odniosła się do planu budowy wiaduktu drogowego.

– Teraz każdy może wyrazić swoją opinię w ankiecie – mówi Joanna Krukowska z gdyńskiego Laboratorium Innowacji Społecznych.

Miejski samorząd chciał połączyć osiedlowe ulice Strzelców i Buraczaną, by kierowcy mogli uniknąć wjeżdżania na mocno uczęszczaną Wielkopolską. Na wysłuchaniu publicznym w tej sprawie większość mówców opowiedziała się za budową kładki wyłącznie do użytku pieszych i rowerzystów. Badanie ankietowe potrwa do 20 stycznia. Formularz można wypełnić za pośrednictwem internetu albo otrzymać druk w Laboratorium Innowacji Społecznych. Wersje papierowe są też dostępne w Urzędzie Miasta Gdyni oraz w biurach rad dzielnic: Karwiny i Mały Kack.

Klëka Radia Kaszëbë, 08.01.2019 

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: