Komodo & Howard Dee – Beautiful Girl

Dziennikarz , 27 lipca 2023Najnowszy singiel grupy Komodo to efekt współpracy z brytyjskim wokalistą Howardem Dee, który odpowiedzialny jest za sferę liryczną.

Utwór utrzymany jest w letnim klimacie, podkreślającym wakacyjny czas. „Beautiful Girl” to połączenie stylów dance i reggae oraz akustycznych instrumentów, zachowujące jednak esencję klubowych brzmień. „To nasz najbardziej letni utwór w całej historii, który przetestowaliśmy wcześniej na kilku imprezach w śródziemnomorskich krajach, gdzie wakacje trwają cały rok. Odbiór był znakomity, więc po powrocie przystąpiliśmy do pracy nad realizacją videoclipu. I wtedy też od razu stwierdziliśmy, że do głównej roli w teledysku idealnie pasuje zjawiskowa Ella Kouros, która od wielu lat współpracuje z nami jako wokalistka i aktorka. To był szalony pomysł i sporo przebytych kilometrów, ale zależało nam wszystkim, by stworzyć klip z bardzo wakacyjnym „vibe’em” oraz tytułową piękną dziewczyną” – twierdzą producenci z Komodo. I tak wokalista z Londynu, aktorka z Nowego Jorku oraz polscy producenci spotkali się na Cyprze i nad polskim morzem by zrealizować videoclip do tego utworu. Efekt tej współpracy możecie ocenić na YouTube.

Jeśli chcesz, by Komodo & Howard Dee – Beautiful Girl pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: