Konkurs Chóralny Małego Trójmiasta Kaszubskiego

Dziennikarz , 19 listopada 2019

Stowarzyszenie Gmin „Małe Trójmiasto Kaszubskie” ogłosiło nabór do piątego konkursu chóralnego. Z okazji jubileuszu poszerzono jego zasięg – oprócz Redy, Rumi i Wejherowa obejmuje on teraz cały obszar powiatu wejherowskiego.

Zgłaszać się mogą chóry i zespoły liczące co najmniej 8 osób – zarówno dziecięce jak i składające się z dorosłych. Zaprezentować mają 2 utwory po polsku bądź po kaszubsku. Mają to być kolędy, pastorałki lub utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Występ trwa maksymalnie 10 minut – a capella, z akompaniamentem fortepianu lub pojedynczego instrumentu. Eliminacje zaplanowano na 17 grudnia, a finał z udziałem 10 najlepszych chórów odbędzie się pod koniec stycznia w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Zgłoszenia do piątego Konkursu Chóralnego Małego Trójmiasta Kaszubskiego przyjmowane są do 13 grudnia. Można je składać w Urzędzie Miasta Rumi lub mailowo na adres promocja@rumia.eu.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: