LUNA – The Tower

Dziennikarz , 13 lutego 2024

„The Tower” – eurowizyjna propozycja od Luny

Ukazujący się właśnie singiel „The Tower”- jest jedną z piosenek ubiegających się o reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizja 2024. Poprzedni rok był dla artystki czasem przemiany. Po mrocznym i dusznym albumie „Nocne zmory”, błądzeniu w metaforycznej ciemności, Luna dociera do granicy światła i powoli przechodzi na jasną stronę księżyca. Czujemy to zarówno w nowej odsłonie wizerunkowej, jak i w warstwie muzycznej. Jest jaśniej, cieplej i bardziej radośnie. Więcej żywych, dynamicznych beatów! Luna rozpoczęła także współpracę z producentami z UK i Szwecji. Pisała piosenki dla siebie, ale także dla artystów zagranicznych. Piosenka „The Tower” powstała w UK we współpracy z Fyfe oraz Maxem Cooke specjalnie na Eurowizję! Artystka od lat marzyła o wzięciu udziału w konkursie, a wiatr zmian spowodował, że w tym roku już nic nie mogło jej powstrzymać!

Jeśli chcesz, by LUNA – The Tower pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: