Majówka w Luzinie

Dziennikarz , 28 kwietnia 2021

GOK w Luzinie zaprasza na Majówkę przed ekrany

Film z udziałem władz i mieszkańców.
Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie przygotowuje inscenizację aktorsko-muzyczną o charakterze patriotycznym z udziałem Wójta Gminy Luzino Jarosława Wejer, przedstawicieli stowarzyszeń działających na terenie Gminy Luzino, młodzieży  z grup artystycznych GOK-u oraz pracowników gminnej instytucji kultury, a także aktorów z Regionalnego Teatru Dramatycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie. Film będzie dostępny na fanpage GOK-u na portalu społecznościowym facebook.com. (/luzinogok oraz YouTube.com)

Drzewka wolności Orkiestra Dęta GOK Luzino z nowym dyrygentem oraz poszerzonym składem
Wójt Gminy Luzino Jarosław Wejer wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Bartłomiejem Formelą w Parku im. Profesora Gerarda Labudy zasadzą 10 pięknych platanów, na które fundatorów pozyskał GOK w Luzinie. Podczas  obchodów 230. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja zagra także Orkiestra Dęta GOK Luzino, orkiestra zagra w poszerzonym składzie i  pod batutą nowego dyrygenta, Marcina Grzywacza.
Wydarzenie będzie transmitowane w mediach społecznościowych GOK-u oraz Gminy Luzino.

Kultura w plenerze

w sobotę 3 Maja  już po raz drugi  kultura wyjdzie w Luzinie – na ulice.Na słupach ogłoszeniowych znajdujących się na terenie całej gminy pojawi się dwumetrowa grafika przedstawiająca obraz Jana Matejki pn. „Konstytucja 3 Maja 1791” r. przygotowana przez pracowników GOK-u.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: