Miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

Dziennikarz , 20 maja 2020

Nietrzeźwego kierowcę zatrzymano w powiecie puckim dzięki zgłoszeniu świadków. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą. Na numer 112 zadzwonili świadkowie, którzy zauważyli dwóch pijanych mężczyzn wsiadających do auta i odjeżdżających nim. Policjanci odnaleźli poszukiwany pojazd przy jednym ze sklepów na terenie Półwyspu Helskiego.

32-letni kierowca – mieszkaniec Półwyspu – był nietrzeźwy, nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Drugi mężczyzna – 35 latek z województwa mazowieckiego – okazał się właścicielem samochodu. Śledczy z Komisariatu Policji w Juracie ukarali go mandatem.

Mężczyźni przyznali się, że spożywali razem alkohol, a gdy im się skończył postanowili pojechać samochodem do sklepu po więcej. Całe zdarzenie potwierdził także zapis z kamer monitoringu.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: