Mieszkańcy Kościerzyny już głosują na projekty Budżetu Obywatelskiego

Dziennikarz , 8 sierpnia 2019

Spośród siedmiu propozycji wybiorą mieszkańcy Kościerzyny. Rozpoczęło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego.

Do podziału jest 620 tys zł, przy czym wartość jednego zadania nie może przekraczać 206 tys zł. Właśnie na tyle opiewa propozycja dalszej modernizacji ulicy Dunikowskiego. Dokładnie po 200 tys zł mają kosztować: budowa infrastruktury nad jeziorem Gałęźnym i modernizacja ulicy Tuwima od skrzyżowania z Mickiewicza. Reszta projektów oscyluje w okolicach 150 tys zł. To drugi etap modernizacji Skateparku, przebudowa parkingu przy podstawówce nr 6, wykonanie asfaltowej nawierzchni na ulicy Plebanka i modernizacja Parku Miejskiego przy ul. 8 Marca.
Głosowanie potrwa do 6 października. Poprzeć można jeden projekt – na papierowej karcie, za pośrednictwem maila oraz przez platformę E-Puap na elektroniczną skrzynkę podawczą Urzędu Miasta Kościerzyna.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: