Modowy SWAP w centrum handlowym Osowa w Gdańsku | 23.02

Dziennikarz , 21 lutego 2019

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to znak, że czas odświeżyć garderobę i przygotować się na nowy sezon. Już w sobotę, 23 lutego 2019 r. w centrum handlowym Osowa pasjonaci mody będą mieli okazję do pozbycia się niepotrzebnych ubrań, upolowania nowych oraz do wymiany stylowych doświadczeń. Uczestnikom wydarzenia w kwestii doboru odpowiedniej garderoby doradzać będzie profesjonalna stylistka.

Ideą przewodnią wydarzenia jest swap, czyli wymiana ubrań i dodatków pomiędzy uczestnikami. „Moda na wymianę” to bardzo ekonomiczne rozwiązanie – 5ymamy możliwość pozbyć się rzeczy,  które nie pasują do naszej sylwetki i osobowości lub zalegają w szafie, a mogą z powodzeniem służyć komuś innemu. To również idealna okazja do zdobycia oryginalnych ubrań w niskiej cenie lub na
zasadach wymiany. Wystawcą podczas eventu może zostać każdy zupełnie bezpłatnie – wystarczy zgłosić się pod adres mailowy organizatora: swap@fabrykaidei.pl.
Elżbieta Skoczeń – trójmiejska stylistka służy radą
Wszystkim zainteresowanym radą będzie służyć profesjonalna stylistka, która podpowie które ubrania zostawić, a które lepiej oddać lub sprzedać innej osobie. Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać osobiście z Elżbietą Skoczeń – stylistką, wizażystką, kreatorką wizerunku oraz personal shopperem, absolwentką wielu międzynarodowych szkół i szkoleń, współpracującą z aktorami oraz celebrytami.
Warsztaty ze znajomości tkanin
Dla wszystkich uczestników centrum handlowe Osowa przygotowuje również specjalne warsztaty ze znajomości tkanin. W ich trakcie będzie można się dowiedzieć się więcej, jakie materiały warto
wybierać na co dzień, a jakie do uprawiania sportów, które z nich są naturalne i przyjazne środowisku, a z których lepiej zrezygnować. „Zapraszamy do zrobienia przeglądu szaf – mówi Justyna Siemińska, dyrektor centrum handlowego Osowa – warto zastanowić się co przyda nam się na nadchodzący sezon a co warto oddać lub wymienić na nową garderobę.” Wydarzenie „Moda na wymianę” już 23 lutego w godzinach 11.00-17.00.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: