Można się zgłaszać z dziećmi do nowych poradni w Kościerzynie i Dzierżążnie

Dziennikarz , 8 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 08.04.2021 10:55

Pracują kompleksowo z cierpiącym psychicznie dzieckiem i jego bliskimi – w Kościerzynie i Dzierżążnie poradnie przyjmują bez skierowania.

Mowa o otwartych z początkiem kwietnia ośrodkach, gdzie młodym pacjentom i ich opiekunom pomagają psychologowie i psychoterapeuci. – Działamy u podstaw, pomagając rozwiązywać problemy zanim się rozwiną – mówiła na naszej antenie kierownik Pracowni Psychologicznej w szpitalu w Kościerzynie doktor Aleksandra Szulman-Wardal. Z nowych poradni korzystać mogą dzieci do ukończenia szkoły średniej – czyli od najmłodszych lat nawet do 21 roku życia. Działalność placówek zorganizowano tak, by wizyta w dobie pandemii była bezpieczna. Podobne poradnie otwarto też w Gdańsku i Starogardzie Gdańskim.

Rozmowy o Ośrodkach Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Kościerzynie i Dzierżążnie posłuchać można na radiokaszebe.pl w zakładce Audycje.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: