Na trzy dni w Gdyni zmieni się organizacja ruchu

Dziennikarz , 29 października 2019

Klëka Radia Kaszëbë 29.10.2019 08:55

O jeden dzień dłużej niż zwykle w Gdyni będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu w związku ze świętem Wszystkich Świętych.

Wprowadzone zostaną w czwartek o 06 rano i potrwają do późnych godzin wieczornych w sobotę. Ulica Witomińska będzie jednokierunkowa od skrzyżowania z ulicami Zieloną i Bursztynową do Warszawskiej. W rejon cmentarza będzie można dojechać tylko od ulicy Kieleckiej.

opisywał Wojciech Folejewski, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni. Na Węźle im. Franciszki Cegielskiej w kierunku Chyloni będzie można przejechać jedynie przez wiadukt nad aleją Piłsudskiego. Udostępniono za to na trzy dni buspas na ulicy Kieleckiej od Węzła Cegielskiej w górę.

W związku z uruchomieniem specjalnych linii autobusowych w Gdyni zachęcają do pozostawiania aut na parkingach zlokalizowanych w Śródmieściu i przy ul. Górskiego. Dodatkowe kursy komunikacji miejskiej w Gdyni wprowadzone zostaną już jutro.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: