Natalia Przybysz, Mrozu – O czym innym

Dziennikarz , 29 sierpnia 2023Do sieci trafił właśnie utwór „O czymś innym” – wyjątkowy duet Natalii Przybysz i Mroza. Jest to trzecia, po singlach „Za zimną wodę” i „Do zobaczenia do jutra” – zapowiedź albumu Artystki. Radosny, warty obejrzenia, naturalny klip z udziałem fanów muzyków, wyreżyserowała Silvia Pogoda.

Album „Tam” to opowieść o wyjątkowych podróżach – dalekich i tych wgłąb siebie. To także symbol fascynacji podróżami oraz wielką wodą, które u Natalii Przybysz zrodziły się po przepłynięciu Oceanu Atlantyckiego. Przygoda z „Tam” zaczęła się na greckiej wyspie Hydra, na którą Artystka zabrała swój zespół: Jurka Zagórskiego (gitary, miks), Mateusza Waśkiewicza (gitary), Pata Stawińskiego (bas) i Kubę Staruszkiewicza (perkusja) oraz reżyserkę i fotografkę Silvię Pogodę. Nikt poza Natalią nie znał destynacji tej podróży aż do wejścia na pokład samolotu. I tak artyści na kilka tygodni wylądowali w studiu oraz domu twórczym – miejscu, które kiedyś było starą fabryką dywanów. Mieszkali, tworzyli i pracowali wspólnie, czego efektem jest większość utworów z płyty oraz sesja zdjęciowa i poligrafia.

Jeśli chcesz, by Natalia Przybysz, Mrozu – O czym innym pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: