Nico Santos, FAST BOY – Where You Are

Dziennikarz , 31 października 2023Czas na niecierpliwie wyczekiwaną współpracę Nico Santosa i duetu FAST BOY – Felixa i Lucasa, berlińskich braci, piosenkarzy, producentów i DJ-ów, którzy niedawno podbili międzynarodowy rynek przebojem „Good Life”.

Ten rok zdecydowanie należy do FAST BOY. Niezwykle utalentowani Felix i Lucas w ciągu ostatni 12 miesięcy zgromadzili ponad 125 mln odtworzeń na Spotify. Ich hit „Forget You” z DJ-em Topic osiągnął 1. miejsce w kilku krajach. „Where You Are” to demonstracja wszechstronności Nico, którego wokal doskonale przeplata się z porywającymi bitami FAST BOY. Jak mówi artysta: – Felix i Lucas to niesamowici multiinstrumentaliści i piosenkarze – uwielbiam ich, łączą mroczną muzykę klubową z podnoszącymi na duchu refrenami, w których ważną rolę odgrywają też gitary akustyczne. Połączyliśmy siły i scaliliśmy nasze brzmienie.

Jeśli chcesz, by Nico Santos, FAST BOY – Where You Are pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: