Norda Kids – Hoł hoł hoł

Dziennikarz , 5 grudnia 2023

Norda Kids to zespół z Redy, który powstał we wrześniu 2023 r. Wszystkie dzieci, zanim dołączyły do zespołu, wzięły udział w castingu zorganizowanym przez wokalistkę, dyrygentkę i kompozytorkę Weronikę Korthals oraz przez Fabrykę Kultury w Redzie.

Już w październiku zespół Norda Kids pojawił się na pierwszych nagraniach w studio – dzieci śpiewają chórki w świątecznej piosence ” W ten jedyny czas” kapeli Lisha & The Men, w której wokalistką jest znana aktorka Joanna Liszowska. Dzisiaj 06.12.2023r. premierę ma piosenka Hoł hoł hoł – to utwór stworzony specjalnie dla Norda Kids przez Weronikę Korthals (muzyka) i Łukasza Tartasa (tekst), a autorem aranżacji instr. jest Mirosław Hałenda. Nagrania audio i video zrealizowano w North Studio w Swarzewie, a za realizację nagrań odpowiedzialny jest Tadeusz Korthals. Już 16 grudnia zespół wystąpi podczas koncertu w Redzie. To będzie pierwszy występ Norda Kids. Tego dnia zaśpiewają również La Via Voice oraz – na finał – Magda Steczkowska. 

Jeśli chcesz, by Norda Kids – Hoł hoł hoł pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 12/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: