Nowa aplikacja doskładania wniosków dla rolników

Dziennikarz , 2 września 2021

Nową aplikację do składania wniosków przez internet uruchomiła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nosi nazwę eWOP, czyli „elektroniczny Wniosek o Płatność”.

Umożliwia rolnikom składanie wniosków o wypłatę pomocy przyznanej na działania inwestycyjne i premiowe finansowane z budżetu PROW 2014 – 20. Elektroniczna komunikacja między beneficjentem a Agencją ma usprawnić proces weryfikacji dokumentów, co w rezultacie przyspieszy wypłaty środków finansowych. Utworzyć konto w systemie informatycznym ARIMR Portal eWoP mogą tylko i wyłącznie osoby fizyczne lub prawne wpisane do tzw. ewidencji producentów. Znajdą tam m.in. listę spraw, do których mogą złożyć wniosek oraz dane o już zapisanych i złożonych. Wnioski można zapisywać w wersji roboczej i edytować przed wysłaniem do Agencji, można też generować potwierdzenia wysyłki.Jak podaje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – do eWoP można logować się za pomocą posiadanego już loginu i hasła, które używane były dotąd przy korzystaniu z aplikacji eWniosekPlus czy IRZPlus.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: