Oko w oko z Krakenem na Politechnice Gdańskiej

Dziennikarz , 5 stycznia 2024

fot. Politechnika Gdańska

Oko w oko z Krakenem na Politechnice Gdańskiej”. To tytuł jednej z charytatywnych aukcji uruchomionych przez uczelnię na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Chodzi o wycieczkę po jednej z najnowocześniejszych placówek informatycznych w Europie, gdzie znajduje się superkomputer. W internecie wylicytować można też na przykład spotkanie z Rektorem przy kawie, jogę z Prorektorką albo pracę z naukowcami przy badaniu ogniw paliwowych lub przy… gotowaniu potraw perskich. Aukcji jest dwadzieścia. Linki do nich opublikowano na stronie Politechniki Gdańskiej. W kampusie prowadzona jest też zbiórka pieniędzy do puszek stacjonarnych, uruchomiono także e-skarbonkę.

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia. W tym roku Orkiestra gra na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: