Orszak Trzech Króli w Lęborku | 6.01

Dziennikarz , 2 stycznia 2019

6 stycznia, już po raz siódmy, Orszak Trzech Króli wyruszy z Lubowidza w kierunku Mostów, a następnie uda się do Lęborka gdzie Trzej Królowie oddadzą pokłon Dzieciątku Jezus. Scenariusz Orszaku Trzech Króli 2019  nawiązuje do nauczania Jana Pawła II.

Program: 10.00 – msza św w kościele św. Stanisława Kostki w Lubowidzu, godz. 11.00 wymarsz Orszaku do Mostów, na trasie scenki rodzajowe, godz. 12.00 Pokłon Trzech Króli Dzieciątku Jezus przy Żłóbku w kościele w Mostach, godz. 12.30 – wymarsz orszaku do Lęborka, ok. godz. 13.10 – pokłon Trzech Króli Dzieciątku Jezus przy Żłóbku na Placu Pokoju w Lęborku. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Orszaku wszystkich mieszkańców Lęborka, Gminy Nowa Wieś Lęborska i Powiatu Lęborskiego, a szkoły, ośrodki kultury oraz lokalne stowarzyszenia do wzięcia czynnego uczestnictwa w scenkach Jasełkowych, jak i tworzenia barwnego rozśpiewanego kolędami Orszaku.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: