Pascal Letoublon, David Puentez, remme – Somebody To Miss

Dziennikarz , 21 sierpnia 2023Pascal Letoublon prezentuje „Somebody To Miss” – porywający nowy utwór, który udoskonalili DJ i producent David Puentez oraz młody piosenkarz i songwriter remme.

Artyści połączyli swoje talenty i unikalne style, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju piosenkę, która nie tylko podbije serca największych fanów EDM, ale i przyciągnie niezwykle różnorodną publikę. Podnoszącego na duchu, intensywnego brzmienia Pascala Letoublona po prostu nie da się wyrzucić z głowy. Dowodzą tego miliony streamów i sukces przeboju „Friendships”. Jego dotychczasowe nowatorskie produkcje obejmują liczne remiksy, m.in. dla Sophie and the Giants. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję doświadczyć jego występów na żywo, wiedzą, że 26-letni Pascal nie ma sobie równych.

Jeśli chcesz, by Pascal Letoublon, David Puentez, remme – Somebody To Miss pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: