Post Malone, Morgan Wallen – I Had Some Help

Dziennikarz , 14 maja 2024

Kilka dni po premierowym wykonaniu na żywo, Post Malone i Morgan Wallen prezentują studyjną wersję swojej wspólnej piosenki „I Had Some Help”.

Singiel znajdzie się naszykowanym przez Posty’ego na ten rok, pierwszym pełnoprawnym albumie country w jego karierze. Post Malone to nagrodzony dziewięcioma diamentowymi płytami, nominowany do Grammy fenomen z Dallas. Artysta regularnie zmienia historię, zaciera granice i z każdym ruchem wywołuje gorące dyskusje w internecie. Objawił się w 2015 r. diamentowym singlem „White Iverson”, w kolejnych latach wydał m.in. „Congratulations” z Quavo, „Rockstar”, w którym gościnnie pojawił się 21 Savage, „Sunflower” z Swae Lee i wiele innych hitów. Artysta ma na koncie pięć albumów. Ostatni – „Austin” – ukazał się w lipcu ubiegłego roku.

Jeśli chcesz, by Post Malone, Morgan Wallen – I Had Some Help pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: