Projekty rewitalizacyjne na zdegradowanym obszarze Pucka

Dziennikarz , 28 maja 2019

W Pucku czekają na propozycje projektów rewitalizacyjnych na zdegradowanym obszarze miasta. Nabór ogłoszono w ramach aktualizacji „Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2023”.

Wpisane do Programu projekty będą mogły ubiegać się o pożyczkę rewitalizacyjną, której udziela Bank Gospodarstwa Krajowego. Realizowane projekty powinny aktywizować społecznie i gospodarczo zdegradowany obszar miejski. Projekty, które mogą liczyć na wsparcie muszą obejmować modernizację i adaptację istniejącej zabudowy, zagospodarowanie przestrzeni publicznych, dostosowanie budynków do funkcji społecznych, gospodarczych, rekreacyjnych, kulturalnych i edukacyjnych.

Projekty mogą zgłaszać m.in. przedsiębiorcy, szkoły, kluby sportowe, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, pomocy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Nabór trwa do 31 maja.

Propozycje należy zgłaszać na formularzu dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miasta drogą pocztową lub osobiście w puckim magistracie.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: