Pucha dla Sierściucha w Gdańsku | 22.02

Dziennikarz , 29 stycznia 2019

Zespół Arshenic i Star Project – akademia wokalu zapraszają na szóstą edycję imprezy Pucha dla Sierściucha – koncertu, na który biletem wstępu jest karma dla psa lub kota.

Koniec z pomaganiem zwierzętom tylko przez internet! W lutym bierzemy sprawy we własne łapki i tak jak co roku – my gramy za darmo, Ty możesz nakarmić głodnego zwierzaka! Ilość puszek jakie możesz przynieść – nieograniczona. Mile widziane także koce, zabawki i wszystko co może przydać się bezdomnym zwierzętom. Podczas szóstej edycji zbieramy jedzenie dla podopiecznych OTOZ Animals.

Co, gdzie, kiedy??

22.02.2019
Klub Medyk
Start 17.00
WSTĘP: karma dla psa lub kota

Wystąpią między innymi:
Uczniowie Star Project – akademia wokalu, Adam Van Bendler, Ola Kotłowska & Band, Arshenic

Podczas imprezy obecni będą także członkowie Otwarte Klatki
Otwarte Klatki to organizacja, która od ponad sześciu lat zajmuje się pomocą zwierzętom hodowlanym. Podczas wydarzenia wolontariusze opowiedzą o swojej działalności i zachęcą do podpisania petycji m.i.n. na rzecz zwierząt futerkowych i kur żyjących w hodowlach klatkowych.

Przybliżona rozpiska godzinowa:

17.00 – 17.20 Adam Van Bendler
17.00 – 19.30 uczniowie Star Project – akademia wokalu
19.30- 19.50 Ada Nikelewska solo
20.00- 20.30 Ola Kotłowska & Band
20.40 – 21.20 Arshenic
21.25 – 22.00 Po Godzinach

STAND UP

Adam Van Bendler
Charyzmatyczny, sceniczny wulkan energii z Trójmiasta. Historie Adama, oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko-męskie, podróże czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występuje na największych festiwalach i w najpopularniejszych programach telewizyjnych. Charakterystyczna stylówka oraz dobry kontakt z każdym rodzajem publiki, gwarantuje czysta rozrywkę na najwyższym poziomie.

Arshenic (deathrock/ alternative rockmetal / artrock)
https://www.instagram.com/arshenic_offical
https://www.facebook.com/Arshenic
https://www.arshenic.pl
www.youtube.com/Arshenic
Arshenic to alternatywny rockmetal z drapieżnym żeńskim wokalem na froncie. Muzyka Arshenic inspirowana jest takimi nurtami jak deathrock, artrock, metal alternatywny i metal progresywny. Zespół Arshenic powstał w Trójmieście, założony przez wokalistkę Ofilię (Oliwia Bartuś-Staszak), autorkę tekstów i współautorkę muzyki zespołu. W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując cover utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej. W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach kontynuowania działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk do utworu w schronisku OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni. Obecnie zespół przygotowuje się do wydania drugiego pełnego albumu, który pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku.

Ola Kotłowska & Band
Zespół powstał na początku marca 2016 roku z inicjatywy Oli Kotłowskiej. Swój pierwszy koncert zagrał już w kwietniu 2016 podczas Koncertu REAKTYWACJA 2016 na scenie Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Perkusja – Jakub Sychowski, Gitara basowa – Tomasz Jeske, gitara elektryczna- Przemysław Kędziora, Paweł Świderski, wokal : Ola Kotłowska. Zespół gra około rockową autorską muzykę. Piosenka „Tu i Teraz” Była hitem Roku 2016 na antenie radia Banita Maxx mieszczące się w Watford w UK. Obecnie zespół jest w trakcie rejestrowania nowych utworów. Będzie bardzo odważnie i rockowo.

Po Godzinach
Istnienie zespołu zapoczątkował Darek. Przed 25 rocznicą założenia firmy, w której wszyscy pracujemy, zwołał grupę muzycznych pasjonatów, by zrobić niespodziankę współpracownikom. Miał być to jednorazowy incydent. Jednak zakochalismy się w tej przygodzie. I to właśnie robimy PO GODZINACH, nieprzerwanie, od ponad 3 lat.  Skład grupy Po Godzinach ulegał zmianie, część wokalna skurczyła się z pięciu do dwóch osób (Ala i Marta). Dokonał się przełomowy transfer – sprzed mikrofonu za klawisze – Magda. Darek przesiada się z gitary akustycznej na elektryczną, w zależności od potrzeb, a Paweł pozostał wierny stratocasterowi. Pojawiła się kolejna gitara elektryczna, a razem z nią grający na niej Krzysztof, Karol natomiast porzucił gitarę dla klarnetu i skrzypiec. Sekcja rytmiczna składa się jak dwie połówki serca, z gitary basowej (Łukasz) i perkusji, na której uroczo wyżywa się Łukasza żona – Magda. Nic jednak z całego projektu by nie wyszło, gdyby nie ktoś, kto jak nikt inny zna się na czarnej magii potocznie nazwanej prądem – Rafał, nagłośnieniowiec i technik.

Star Project – akademia wokalu powstała w 2013 roku w Gdańsku. Siedziba szkoły znajduje się w Gdańsku – Żabiance. Star Project prowadzi kursy wokalne dla dorosłych specjalizując się w gatunkach od muzyki pop, przez musical, po rock i metal.  Kurs obejmuje naukę śpiewu czystego, techniki ekstremalne dla wokali metalowych, aktorską interpretację, komponowanie, ruch sceniczny oraz pracę w studio nagraniowym. Zajęcia w Star Project kierowane są do średnio zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej. Zapisy na kolejny rok szkolny odbywają się we wrześniu. www.starproject.pl

p.s.
Dla dobra psich i kocich brzuszków, bardzo prosimy o lepszej jakości karmy ze sklepów zoologicznych (Dolina Noteci, Animonda, Rocco, Rafi, lub Butchers)

Pucha dla Sierściucha wydarzene na fb:
https://www.facebook.com/events/197115504509993/


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: