Rozpoczęła się rekrutacja do 18. edycji Gdyńskiego Biznesplanu

Dziennikarz , 2 stycznia 2020

„Działaj i rób biznes w Gdyni” – tak zachęcają tam do udziału w 18 edycji Gdyńskiego Biznesplanu. Na autorów najlepszych pomysłów na prowadzenie firmy czekają w niej nagrody o wartości stu tys. złotych.

Zakwalifikowani do konkursu wezmą udział w szkoleniach i spotkaniach z ekspertami oraz trenerami biznesu – poinformowano w serwisie gdynia.pl. Oprócz poznania formalności związanych z zakładaniem firmy będzie się też można dowiedzieć jak przygotować biznesplan – czyli jak zbadać rynek, skonstruować budżet, jak i gdzie szukać klientów oraz promować swoją ofertę. W odróżnieniu do ostatnich edycji nie trzeba mieć statusu studenta, wystarczy być osobą pełnoletnią. Zwycięzca otrzyma 30 tys zł, za drugie i trzecie miejsce jest odpowiednio 20 i 10 tys zł.

Są też nagrody rzeczowe oraz świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Podstawą jest kreatywny pomysł, a zacząć trzeba od wypełnienia elektronicznego formularza za pośrednictwem strony www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Rekrutacja do konkursu „Gdyński Biznesplan” potrwa do końca stycznia.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: