„Rumia Invest Park służy pomocą inwestorom” – przypomniała na naszej antenie prezes tej miejskiej spółki Agnieszka Rodak

Dziennikarz , 10 stycznia 2022

foto: Rumia Invest Park
Klëka Radia Kaszëbë, 10.01.2022, 14:55

Chodzi m.in. o kompleksowe zagospodarowanie miejskich terenów inwestycyjnych w północnej części Rumi, przy granicy z gminą Kosakowo i w sąsiedztwie gdyńskiego portu.

Najnowszym przedsięwzięciem jest budowa przy ulicy Krzemowej hali magazynowo – produkcyjnej. Przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych spółka chce stworzyć miejsce przyjazne lokalnym firmom. Przez 4 lata działalności Rumia Invest Park wyrobiła sobie markę, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie inwestorów lokowaniem firm w mieście. – Tereny już przystosowane do tego celu mocno się skurczyły, ale warto pozostawać w kontakcie – zachęcała Agnieszka Rodak. Rumia Invest Park jest w trakcie przygotowywania kolejnych terenów inwestycyjnych pod działalność przemysłowo – logistyczną.

Rozmowy o działalności miejskiej spółki posłuchacie na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: