Siatkarki APS Rumia zagrają w półfinale Mistrzostw Polski Juniorek

Dziennikarz , 13 marca 2019

Siatkarki APS Rumia w weekend zagrają w półfinale Mistrzostw Polski Juniorek. Zawodniczki dobrze zaprezentowały się w ćwierćfinale rozgrywanym pod koniec lutego w Nowej Soli.

– To bardzo silna grupa, ocenia trener, Tomasz Kordowski.

APS zajęła wtedy drugie, premiowane awansem miejsce. Młode siatkarki o finał powalczą z drużynami z Dąbrowy Górniczej, Poznania i Warszawy. Awans do ośmiu najlepszych zespołów w Polsce potwierdza wysoką formę siatkarek. Dla najlepszych jest to trampolina do dalszej kariery sportowej, dodaje Tomasz Kordowski. Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek zostaną rozegrane w weekend 15-17 marca. Rumska drużyna cały czas szuka jednak młodych talentów. Dziewczęta urodzone w roku 2006 i młodsze mogą wziąć udział w zajęciach Grupy Naborowej, w poniedziałki, środy i czwartki, w godzinach od 17.00 do 18.30 w hali MOSiR. Działania Akademii Piłki Siatkowej w całości finansowane są z budżetu miasta Rumia.

Posłuchaj – kliknij tutaj!

Klëka Radia Kaszëbë, 13.03.2019

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: