Smolasty & Doda – Nim Zajdzie Słońce

Dziennikarz , 11 sierpnia 2023Spektakularny sukces Smolastego i Dody!
„Nim Zajdzie Słońce” w ciągu doby osiągnął imponujące wyniki zostawiając konkurencję w tyle.

Absolutnie nikt nie mógł przewidzieć, że Smolasty i Doda połączą siły. „Nim Zajdzie Słońce” to prawdziwa epicka ballada o miłości, która zostaje w głowie na długo po odsłuchu.
Unikalnym wydarzeniem na wielu płaszczyznach jest współpraca Smolastego i Dody, a już w szczególności przy tak intymnym utworze. Smolasty, czyli autor, takich hitów, jak „Duże Oczy”, „Pijemy Za Lepszy Czas”, czy ostatniego radiowego przeboju „Herbata Z Imbirem”, to artysta, który przez większość swojej kariery utożsamiany był z szeroko pojętym środowiskiem rapowym. Tym razem artysta idzie o krok dalej i śmiało powiedzieć można, że wspólny utworów z królową polskiego popu – Dodą, jest ostatecznym potwierdzeniem wszechstronności Smolastego. Jednak niemniej od Smolastego w utworze „Nim Zajdzie Słońce” zaskakuje Doda, która pokazała, że jest popową artystką kompletną, która jest w stanie dodać do piosenki magii.

Jeśli chcesz, by Smolasty & Doda – Nim Zajdzie Słońce pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: