T.Love – Pochodnia – feat. Kasia Sienkiewicz

Dziennikarz , 16 marca 2022

Piosenka Dnia w Radiu Kaszëbë

„Hau! Hau!” to najnowszy i zarazem najbardziej wyszczekany album w dyskografii T.LOVE! Nowy materiał jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka Benedeka , ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem. W 2022 roku przypada również 30-tka albumu „King”, nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem, kompozytorem wszystkich utworów z tego najlepszego, rockowego – zdaniem dziennikarzy muzycznych – krążka lat 90.
Lider Muniek Staszczyk po prostu nie mógł nie reaktywować (po 6 latach zawieszenia) tej ferajny indywidualności. I tak w historycznym składzie:
Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja). Gościnnie na płycie pojawili się Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokół, oraz Andrzej Smolik. Trasa „Hau, hau” startuje już w maju!


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: