Targi Ogrodnicze w Bytowie przesunięte na 24 maja

Dziennikarz , 19 maja 2025

targi-ogrodnicze-bytow
fot. UM w Bytowie
Klëka Radia Kaszëbë 19.05.2025, 14:55

W Bytowie przesunięto o tydzień Targi Ogrodnicze

Impreza, którą planowano na ubiegłą sobotę, odbędzie się 24 maja. – Wpływ na taką decyzję miały warunki pogodowe, podjęliśmy ją wspólnie z wystawcami –  mówi Jacek Czapiewski z Urzędu Miejskiego w Bytowie.

– Mieliśmy tutaj nawet rozmowę z wystawcami. Pogoda była taka raczej nienastrajająca do wychodzenia z domu. W związku z tym uznaliśmy, że nie będzie zbyt wielkiego zainteresowania mieszkańców i postanowiliśmy przesunąć targi z poprzedniej soboty, która właśnie minęła, na 24 maja. Myślę, że będzie to lepsze dla wszystkich.

Termin przesunięto, co daje dodatkową szansę wystawcom by zgłosić swój udział. Mają czas do czwartku.

– Jak najbardziej wystawcy mogą się zgłaszać. Ci wszyscy, którzy się wcześniej zgłosili, zostali poinformowani indywidualnie. I oczywiście zapraszamy tych, którzy wcześniej się zarejestrowali oraz czekamy na nowych wystawców.

Targi Ogrodnicze odbędą się w sobotę w godzinach od 9:00 do 13:00 na bytowskim Rynku Miejskim.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *



The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: