W Pucku na podsumowanie sezonu będzie dyskoteka i zwyczajowo już ankieta w internecie

Dziennikarz , 7 września 2023

fot. Urząd Miasta Puck
Klëka Radia Kaszëbë, 07.09.2023, 07:55

Sezon turystyczny się kończy, czas przygotować się do następnego. Dlatego w Pucku proszą o opinie, a także zachęcają do współtworzenia kalendarza miejskich imprez.

Stowarzyszenia, instytucje oraz inne podmioty, które chcą zorganizować piknik, regaty czy koncert, mogą składać propozycje do końca września. O tydzień mniej czasu jest na wypełnienie ankiety podsumowującej sezon. – Chcemy wiedzieć, co mieszkańcom i turystom się podobało, a czego im brakuje – mówi burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska. Dzięki sugestiom z ankiet tego lata w Pucku odbył się pierwszy stand-up, był też spektakl teatralny i koncert Dawida Kwiatkowskiego. Jednak razem z sierpniem imprezy w Pucku się nie skończyły. W tę sobotę będzie m.in. dyskoteka. Dyskoteka na rynku odbędzie się w sobotę w godzinach 18:00-22:00.

W ten weekend w Pucku będą też jeszcze obchody Dnia Seniora i głośne czytanie “Nad Niemnem” w bibliotece. Natomiast na wodach zatoki do niedzieli potrwają rozpoczynające się Mistrzostwa Polski klas olimpijskich.

fot. Urząd Miasta Puck
Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: