W Pucku zmiany w rozkładzie jazdy miejskiego autobusu od 17 maja

Dziennikarz , 17 maja 2021

Klëka Radia Kaszëbë 17.05.2021 08:55

W Pucku miejskim autobusem można już dojechać do wszystkich punktów szczepień przeciw COVID-19. To jedna ze zmian w obowiązującym od dziś nowym rozkładzie jazdy.

Zlikwidowano w nim jeden przystanek i utworzono dwa nowe. – Zmieniamy linię dopasowując ją do potrzeb – mówi burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska. I wyjaśnia, że właśnie z uwagi na te potrzeby kursy będą utrzymane mimo chwilowo zmniejszonego zainteresowania. Tzw. Linia po Pucku od dziś nie obejmuje przystanku przy Puckiej Gospodarce Komunalnej, zlikwidowano go z uwagi na nikłe zainteresowanie. W zamian autobus zatrzymuje się przy dworcu i w sąsiedztwie hospicjum. Dowozi teraz w pobliże każdego punktu szczepień.

Przystanek przy dworcu jest częścią puckiego węzła integracyjnego. W sąsiedztwie hospicjum autobus zatrzymuje się na przystanku przy ulicy Asnyka w pobliżu ulicy Dziedzictwa Jana Pawła II.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: