W Rumi uczczą 5 urodziny Stacji Kultura recitalem Hanny Śleszyńskiej

Dziennikarz , 27 sierpnia 2019

Foto: rumia.eu

Stacja Kultura w Rumi we wrześniu będzie obchodzić 5 urodziny. Z tej okazji zaplanowano recital Hanny Śleszyńskiej. Wstęp jest bezpłatny, ale trzeba się zaopatrzyć w wejściówkę.

Miejska biblioteka swoją przeprowadzkę do zmodernizowanego dworca PKP zwykła hucznie świętować. Na urodziny Stacji Kultura występowali już śpiewacy i tancerze flamenco, góralscy jazzmani „Vołosi” oraz przebojowi śpiewacy operowi „Tre Voci”. Tym razem będzie można usłyszeć musicalowe hity z repertuaru Lisy Minnelli, dzieła Bertolda Brechta czy utwory z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Jonasza Kofty. Hanna Śleszyńska wystąpi w Stacji Kultura 11 września o 18:30. Wstęp tylko za okazaniem bezpłatnej wejściówki.

Bilety będzie można odebrać w siedzibie biblioteki w Rumi w dwóch terminach: 6 września od 18:00 oraz 9 września od 9:00 rano. Każdy może otrzymać jedną wejściówkę.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: