W sobotę będzie “Moda na Puck”, czyli atrakcje z okazji Dnia Kobiet, ale otwarte dla wszystkich chętnych

Dziennikarz , 9 marca 2023

fot. Urząd Miasta Puck
Klëka Radia Kaszëbë, 09.03.2023, 15:55

Modę na Puck będą w sobotę lansować w tym mieście. To część miejskich obchodów Dnia Kobiet, bo swoje wydarzenia proponuje też Klub Seniora i biblioteka.

W sobotę w hali MOSiR będzie się można bezpłatnie zrelaksować przy kawie i ciastku, skorzystać z pomocy makijażystek i masażystów oraz porad dietetyka, psychologów czy florystek. Będzie też pokaz mody, ćwiczenia typu pound, stretching i pilates, będą dmuchańce dla najmłodszych i punkty informacyjne np. skarbówki. – Cykl “Moda na Puck” rozpoczęliśmy 8 lat temu – mówi burmistrz Hanna Pruchniewska. Tym razem odbędzie się pod hasłem “Aktywną kobietą być…”. Moda na Puck odbędzie się w sobotę. Natomiast w poniedziałek spotkanie z Hanną Pruchniewską otworzy cykl “Kobiety w zawodach” w miejskiej bibliotece. Co prelegentka sądzi o zawodzie burmistrza?

Impreza “Moda na Puck” odbędzie się w sobotę w hali MOKSiR od godziny 14.00. Spotkanie z burmistrz w miejskiej bibliotece zaplanowano w poniedziałek o 18:00.

fot. Urząd Miasta Puck
Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist