„Wszystko jest dla ludzi, o ile jest to robione z głową” – mówi podkom. Jolanta Grunert o majówkowym grillowaniu w Gdyni

Dziennikarz , 27 kwietnia 2023

fot. Komenda Miejska Policji w Gdyni
Klëka Radia Kaszëbë, 27.04.2023, 14:55

Ostrożność podczas zakupów i na drodze doradza przed majówką policja z Gdyni.

Imprezy pod chmurką w przydomowych ogródkach często są “zakrapiane” alkoholem. – Ważne, by zapewnić odpowiednią opiekę dzieciom – przypomniała na naszej antenie oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. Uczulała też, by chronić portfel podczas przedmajówkowych zakupów. Łakomym kąskiem dla kieszonkowców są zwłaszcza damskie torebki.

Planując wyjazd na majówkę dobrze jest sprawdzić renomę danego hotelu czy pensjonatu, a zaliczkę przekazać bezpiecznymi kanałami. Oszuści lubią się bowiem podszywać pod kwaterodawców, by wyłudzić zaliczkę.

Tak jak podczas każdego przedłużonego weekendu w Gdyni i w całym regionie można się spodziewać wzmożonych kontroli drogowych. Policjanci będą sprawdzać szczególnie prędkość pojazdów i trzeźwość kierowców. Rozmowy posłuchacie jeszcze na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: