Vouchery na zlot Food Trucków – „Na Widniku Kaszëbë”

Dziennikarz , 19 maja 2022

Weź udział w Konkursie Radia KASZËBË!

Co trzeba zrobić? Słuchać uważnie NA WIDNIKU KASZEBE w czwartek 19 maja.

Do wygrania vouchery na na zlot Food Trucków w Gdańsku.

Jemy na Hevelce – zlot food trucków! 

Już 20 maja w Gdańsku pojawią się miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. Przez dwa dni od 20 do 21 maja 2022 r. podczas Festiwalu Alkoholi Rzemieślniczych – Hevelka –  food trucki będą serwować przepyszne potrawy z wielu stron świata. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI. 

Kulinarne miasteczko stanie pod Polsat Plus Arena Gdańsk. Food trucki będą karmić mieszkańców przez dwa dni – w piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. 

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. 

Zlot odbędzie się na parkingu Polsat Plus Arena Gdańsk.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00

Link do wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/499686521790561/?ref=newsfeed


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: